Nick:
Hasło:
ARTYKUŁ
Wywiad z główną projektantką Cities in Motion!
Dodano: 21:07 5 kwietnia 2011
W twojej opinii, co Colossal Order wniosło do gatunku? Czy to może jednak było coś na zasadzie „to nasza pierwsza gra, nie zepsujmy tego i wykorzystajmy sprawdzone rozwiązania o których wiadomo, że działają”?
Główną różnicą w Cities in Motion, porównując do innych tytułów o których już wspomniałeś, jest skala. Kiedy skupiasz się tylko na transportowaniu ludzi, staje się to bardziej realistyczne, możesz oznaczyć swoich ulubionych obywateli i obserwować co robią każdego dnia. Nie chcieliśmy robić czegoś kompletnie nowego, ale raczej zaczerpnąć najlepsze rozwiązania ze „starych” tycoonów i wzbogacić je własnymi pomysłami. To uważamy za najlepsze.
Czy miałaś reakcję ze strony graczy na temat tego aspektu „prawdziwych ludzi ze swoim życiem, pracą, mieszkaniem”? Czy to nie jest czasem dla nich po prostu „wściekły tłum czekający na zawsze spóźniony autobus” wyrażony w postaci liczby, którym oni muszą zarządzać?
Gracze raczej nie wypowiadali się na temat mieszkańców, chyba że w kontekście uparciuchów przechodzących przez ulicę w niewłaściwym miejscu itd.

OK, tak więc jaka przyszłość rysuje się przed Colossal Order? Czy myślicie o następnych tytułach, czy też na ten moment chcecie być „studiem jednej gry”.
Pracujemy oczywiście nad nowymi materiałami do Cities in Motion, ale nie jestem pewna czy mogę teraz o tym dokładnie mówić. W każdym razie fani mogą spodziewać się się ich niebawem. Pojawiły się też plany na dalsze projekty, także absolutnie nie zwalniamy tempa! Czujemy, że Cities in Motion okazało się być kawałem dobrej roboty, tak więc nie zbaczamy ze ścieżki, którą obraliśmy.

To już wszystkie pytania jakie przygotowałem. Dzięki za odpowiedzi i poświęcony czas. Gratuluję oczywiście imponującego debiutu i naprawdę dobrze wykonanej gry.
Dzięki!

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (3):
Gabrielle napisał o 15:43 3 maja 2011
Wspaniały wywiad bardzo odpowiednie pytania interesujące wielu graczy i oczywiście dobre zapowiedzi na temat rozbudowy gry! Piątka z Plusem. Dziękujemy Zespołowi tej strony. Gabi
bubaruba napisał o 15:50 15 czerwca 2011
A gdzie kolejne artykuły? Te troszkę się zestarzały.
Emir napisał o 18:00 30 stycznia 2012
Bardzo fajny wywiad :)
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 45%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 15%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 14%
Łącznie głosów 247
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u