Nick:
Hasło:
NEWS
Nowe DLC
Dodano: 20:58 19 sierpnia 2013
Data premiery: 15 sierpnia 2013
Cena: 4.99 euro. Pakiet zawiera 5 pojazdów, które mogą być montowane w różnych długościach składu: wagon zasilania, wagon sterowania i wagon.Czy kiedykolwiek chciałeś mieć krótszy pociąg metra dla kursów nocnych, albo bardzo długie wersje dla godzin szczytu? Cóż, teraz jest to możliwe! Paczka Madness Metro oferuje konfigurowalne pociągi metra, które można umieszczać i zmieniać konfigurację dla różnych rozkładów jazdy. Wyposażony jest również w pięć zupełnie nowych pociągów metra (każda z trzech różnych elementów) oraz możliwość umieszczenia składów metra pod ziemią.

Crescenta FL9: nowy model z fabryk Crescenta, FL9, jest klasykiem przyszłości. Oferuje bardzo komfortową podróż dla pasażerów i ma bardzo duży potencjał. Nie jest to najszybszy ze wszystkich, ale nadrabia poprzez wykonanie i pojemności ogromnej ilości ludzi. Jest to metro najlepsze na zatłoczonych miejskich trasach.
Galaxie medresa: Madressa jest rzeczywiście powolny, ale ma doskonałą energooszczędność i duża pojemność. Ten nowoczesny pojazd nadaje się bardzo dobrze na trasach o wysokiej częstotliwości.
Capitol EcoBoost: może mieć nieziemski wygląd, ale nie martw się, to tylko nowy EcoBoost wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu! Fabryka Capitol chciała wykonać coś nowego i przyjaznego środowisku, więc użyli materiałów pochodzących z recyklingu. Unikalny wygląd jest bardzo atrakcyjny dla pasażerów.
Capitol Rocket: wyjątkowo szerokie siedzenia Rocket jest doskonale wygodny do jazdy. Posiada 3200 miejsc siedzących. Jest również wytrzymały i wymaga niewielkich kosztów konserwacji. Nisko pobór prądu to jego zaleta, ale nie jest tak szybki, jak inne pociągi. Komfort wliczony jest w cenę!
Arnauld Metropolis: Metropolis, jak nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla dużych, miasta tętniącego życiem. Wymaga nie wielkich konserwacji dzięki stałej produkcji, i jest bardzo oszczędne. Wszystko to w połączeniu z wysoką średnią prędkością oznacza, że ??jest to doskonały pojazd na ruchliwych wewnętrznych trasach w mieście z pasażerami przez cały dzień.

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (0):
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u