Nick:
Hasło:
NEWS
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Dodano: 15:29 20 lipca 2014
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy się kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skład których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.


PREMIERA: 17 lipca 2014r.
CENA: 15,99 zł / 4,99 €

Pakiet zawiera dwa autobusy. Pierwszy z nich to Jubilee GL, czyli bardzo wydajny autobus jeśli chodzi o zużycie paliwa i koszty utrzymania, który nie może jednak zbyt szybko pokonywać zakrętów. Drugim jest Roadmaster 2000, będący współczesną klasyką - łatwo rozpoznawalny, czerwony, piętrowy autobus.

W pakiecie znalazły się też trzy pojazdy szynowe. Pierwszym z nich jest tramwaj o nazwie City 26, zużywający bardzo mało paliwa. Jeśli zaistnieje potrzeba przewożenia większej liczby osób, warto rozważyć zainwestowanie w pociąg metra Galaxie HK. Jeśli zaś liczba pasażerów jest naprawdę ogromna, warto zastanowić się nad prawdziwym tytanem o nazwie Musketeur 01, zużywającym co prawda wiele paliwa, lecz posiadającym wiele zalet, których nie sposób wziąć pod uwagę podczas projektowania własnego systemu komunikacji miejskiej.Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (5):
autobusik napisał o 23:11 23 lipca 2014
Ładnie, ładnie. Jak widać CO wspiera Berlin. Najpierw Tatra KT4, MAN Lion's City, teraz metro typ H, Mercedes CapaCity (nie uskarżam się! :D ). Dlaczego nie ma trolejbusów? Na razie mamy 6 przegubowców (których brakuje w autobusach) i 1 normalny troll (Berliet)
kriskolo2013 napisał o 17:08 25 lipca 2014
Oczywiście standard - ta cena!
Michu napisał o 17:25 25 lipca 2014
Około 3,20zł za jeden pojazd. Według mnie w tym przypadku cena jest normalna. Fakt faktem, że w samej podstawowej grze powinno być tyle pojazdów ile zostało wydanych dotychczas w DLC oraz, że niektóre dodatki faktycznie były za drogie jak np. monorail czy budynki europejskie. W przypadku tych dwóch ostatnich ja poczekałem na letnią wyprzedaż i kupiłem je dużo taniej. Tak więc jak komuś przeszkadza cena, to może sobie czekać na promocje, które nawet często widzę np. na Steamie. ;)
Michu napisał o 17:29 25 lipca 2014
Co do samego dodatku, denerwuje mnie, że nie można zmieniać długości składów metra, zarówno w tym DLC jak i poprzednim. Pojemność jest narzucona z góry i zabrana została (w pewnym sensie) przyjemność, którą otrzymaliśmy w "Metro Madness".
Marziel napisał o 10:09 27 sierpnia 2014
A czy jest na dzień dzisiejszy możliwość ściągnięcia jakiegokolwiek dodatkowego pojazdu do CiM 2? Minęło już sporo czasu więc te pierwsze dlc może już można?... Na steamie w warsztacie widać widzę tylko mapy, i ostatnio ze dwa budynki do uaktualnienia swojej gry, a pojazdów nie.
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u