Nick:
Hasło:
NEWS
Startujemy!
Dodano: 16:21 18 marca 2011
Nadszedł długo oczekiwany moment - po prawie miesiącu prac startuje pierwszy polski FanPage Cities in Motion!

Z przyjemnością witamy Cię, drogi czytelniku, na łamach nowo powstałego serwisu Cities-in-Motion.pl. (dostępnego także pod adresem CitiesInMotion.pl) Mamy nadzieję, że w szybkim czasie stanie się on największym i spełniającym wszelkie wymagania fanów polskim serwisem poświęconym tej grze i pozostanie nim na dłużej. ;-)
W dniu premiery strona ma do zaoferowania aktualności, informacje o grze, artykuły, sondy. Wraz z krajową premierą gry pojawią się także obszerna recenzja i wyczerpujący poradnik do gry. W pierwszy weekend kwietnia powinien wystartować również ważny - a kto wie, czy nie najważniejszy - moduł strony: autorskie forum dyskusyjne. Liczymy, że stanie się ono miejscem dyskusji, wymiany poglądów i opinii, wzajemnej pomocy graczy.

Póki co - zapraszamy do komentowania bieżących materiałów w sekcji komentarzy. Liczymy na Wasze opinie na temat strony, także te krytyczne, informacje o błędach i wskazówki co do kierunków dalszego rozwoju. W przypadku chęci dodatkowego kontaktu, ofert współpracy itd. zachęcamy do skorzystania z adresu mailowego redakcja[małpa]cities-in-motion.pl

By w pełni korzystać z funkcjonalności strony (dyskutować w komentarzach, głosować w sondach) musisz być zalogowany. Zarejestruj się - to zajmie ci dosłownie chwilkę!

Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego pozwala graczowi stworzyć i sterować własną firmą transportu publicznego, budując system połączeń w Wiedniu, Berlinie, Helsinkach i Amsterdamie i korzystając z ponad 30 różnych rodzajów transportu, między innymi autobusów, tramwajów, metra i pojazdów wodnych. Szczegółowy opis gry i galerię znajdziecie na naszych łamach. Gra pojawi się na półkach sklepowych w Polsce już w kwietniu tego roku nakładem firmy Cenega Poland. Więcej informacji na ten temat już wkrótce!

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (1):
woyo91 napisał o 12:57 20 marca 2011
Z niecierpliwością czekałem na start, od 11 marca codziennie sprawdzałem, i oto jest :D Dajcie społeczności się rozwinąć, otwórzcie forum! Ale póki co - good work!
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u