Nick:
Hasło:
NEWS
Przyspieszamy!
Dodano: 13:53 14 kwietnia 2011
Co słychać na nieco ponad tydzień przed oficjalną polską premierą gry?

Jakiś czas temu informowaliśmy o przypuszczalnej dacie premiery polskiej wersji gry - Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego. Teraz tę informację potwierdza oficjalnie także wydawca. Tak więc niemal pewnym jest, że w przyszły piątek - Wielki Piątek :) - produkcja zawita na sklepowych półkach w naszym kraju.
Co słychać na pierwszym polskim fanpage'u Cities in Motion? :) Przede wszystkim cieszymy się, że choć strona na dobrą sprawę dopiero raczkuje, codziennie na naszych łamach gości kilkudziesięciu internautów, w tym już stali czytelnicy. :) Mamy nadzieję że wraz ze znaczym wzbogaceniem zawartości strony, które możemy obiecać, grono to znacznie się zwiększy.

Jeżeli chcesz pomóc w promocji strony - nic prostszego. Jeżeli masz bloga, czy stronę domową po prostu umieść tam linka. :) Z przyjemnością nawiążemy też współpracę ze wszelkimi stronami poświęconymi grom komputerowym czy też zrzeszającymi fanów komunikacji miejskiej - szczegóły i namiary kontaktowe tutaj.

Odpowiadając na liczne zapytania uspokajamy - obiecane forum dyskusyjne (a raczej jego pierwsze wydanie, bo to wciąż nie koniec prac) pojawi się już w tę sobotę. Keep calm and odliczajcie dni. ;-)

Dotarły do nas słuchy, że strona wadliwie działa pod Internet Explorerem. Niestety, pogłoski okazały się nie być przesadzone, stąd na prawie tydzień zawiesiliśmy działanie strony pod tą właśnie (skądinąd szatańską i doprowadzającą do szału webmasterów) przeglądarką. Jednakże - teraz powinno być już OK, przynajmniej w najnowszych wersjach programu, IE8 i IE9. Jeśli tak nie jest - dajcie nam znać drogą mailową albo bezpośrednio w komentarzach!

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (0):
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u