Nick:
Hasło:
NEWS
Kolejne rozszerzenie już za dwa tygodnie!
Dodano: 19:11 26 kwietnia 2011
Tym razem także i polscy posiadacze Cities in Motion będą mogli się nim cieszyć.

Colossal Order, twórca Cities in Motion zapowiedział, że już 12 maja w dystrybucji cyfrowej pojawi się drugie DLC - Cities in Motion: Design Marvels.
Rozszerzenie wzbogaci grę o pięć nowych wehikułów, o większej szybkości, efektywności i ładowności.

Dino Vettore - flagowy produkt włoskiej firmy Vettoreis, jeden z największych autobusów, jaki kiedykolwiek powstał. Posiada dwa komfortowe piętra ze schodami na tyle i na przedzie pojazdu.

Comet Ambienta - autobus wprowadzony na rynek w 1995 roku przez szwedzkiego producenta. Pojazd posiada elegancką formę inspirowaną naturą i najnowszymi trendami w inżynierii kosmicznej. Wyjątkowo mało szkodliwy dla środowiska.

Roto-Tec Leopard - belgijski producent Roto-Tec powstał z połączenia dwóch mniejszych przedsiębiorstw. Leopard został zaprojektowany z myślą o rosnących potrzebach transportu ludzi na platformy wiertnicze. Posiada dwa niezawodne silniki i wytrzymały kadłub. Leopard to pojemny wehikuł o umiarkowanej masie.

ProspectaExperimental - luksusowy tramwaj o futurystycznym kształcie zygzaka. Łamiące schematy, a przy tym ekologiczne rozwiązanie!

Capitol W700 automatic - składające się z sześciu wagonów metro, będące efektem japońsko-amerykańskiej kooperacji. Nowoczesne, zdalnie sterowane pojazdy, gwarantujące niskie koszty utrzymania i wysoką efektywność. Na concept-artach prezentują się tak:
Za podsunięcie informacji dziękujemy użytkownikowi o nicku was38. Jeśli i Wy chcecie się podzielić z innymi ciekawą nowiną na temat Cities in Motion, do dzieła - redakcja[małpa]cities-in-motion.pl. ;-)

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (0):
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u