Nick:
Hasło:
NEWS
Weź udział w konkursie z nagrodami!
Dodano: 21:26 8 września 2011
Co trzeba zrobić, by zdobyć swój własny egzemplarz Wildlife Park 3 albo Anno 1701 ZE?

Tak, to już pół roku - dokładnie sześć miesięcy wystartowaliśmy pełni optymizmu z pierwszym polskim FANpage'm Cities in Motion. Z tej okazji (a może zupełnie niezależnie od tego? ;-)) mamy dla Was konkurs z cennymi nagrodami! Fundatorem tychże jest firma Cenega Poland, polski wydawca Cities in Motion.

I miejsce
Gra Wildlife Park 3 w premierowym, sklepowym wydaniu.

II miejsce
Gra Anno 1701 w Złotej Edycji, zawierającej dodatek Klątwa Smoka

Nagroda pocieszenia
Dla wszystkich uczestników, których praca będzie prezentowała jakikolwiek poziom mamy 25 procentową zniżkę na zakup gry Wildlife Park 3 w sklepie muve.pl.

Ale, ale - nic za darmo! By zdobyć jedną z nagród trzeba spełnić jedno - jak mniemam, dość proste, choć jednak przewyższające poziomem trudności pytania z pospolitych smsowych konkursów - zadanie: napisać dowolny artykuł, w dowolnej formie, o dowolnej długości na temat związany (choćby luźno) z Cities in Motion. Może być jakiś ciekawy felieton publicystyczny, poradnik tworzenia jakichś konkretnych modyfikacji do gry, czy choćby coś adekwatnego na temat komunikacji miejskiej - nie chcemy podsuwać Wam gotowych pomysłów, jedynym kryterium jest to, by inni czytelnicy strony chcieli przeczytać na ten temat. Naturalnie, może to być też recenzja gry, wszak i takiej na naszych łamach brakuje, jednak w tym przypadku liczyć będzie się nie tylko styl i poprawność językowa, ale też ciekawa forma. Zaskoczcie nas!

AKTUALIZACJA

Na prace czekamy pod adresem redakcja[małpa]cities-in-motion.pl aż do 31 października 2011. W treści wiadomości nie zapomnijcie podać nicku, jakim posługujecie się na stronie!


W razie pytań i uwag - zapraszamy do komentowania. UWAGA - jeśli zaskoczy nas wysoki poziom i liczność prac, pula nagród może się zwiększyć!

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (0):
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u