Nick:
Hasło:
NEWS
Download startuje!
Dodano: 23:58 3 listopada 2011
Długo oczekiwana modyfikacja już na stronie! A co poza tym słychać na łamach (i nie tylko) największego polskiego fanpage'a CiM?

Po wielu prośbach ze strony czytelników i kilku tygodniach pracy startuje wreszcie długo oczekiwany dział:

DOWNLOAD

Choć może nie cieszy oka wyszukanym graficznym designem liczę, że jego funkcjonalność w pełni zadowoli nawet wybrednych fanów Cities in Motion.
Póki co liczba plików nie poraża, ale dzięki - mam taką szczerą nadzieję - Wam szybko się to zmieni. :) Na stronie zaimplementowałem wygodny, intuicyjny panel dzięki któremu każdy z Was może uzupełnić naszą bazę. Zapraszam serdecznie do wrzucania własnych jak i cudzych (oczywiście opatrzonych podpisem prawowitego właściciela) plików.

Co nowego poza tym na stronie? Przede wszystkim, garści usprawnień doczekało się nasze forum. Cytaty, emotikonki to jednak nie wszystko - by wyróżnić się i zyskać charakterystyczność na forum możecie zeedytować swój profil uzupełniając takie informacje jak wiek, ulubiony pojazd czy avatar!

Naturalnie, by cieszyć się z nowych opcji na stronie (ale także starych ;)) niezbędna jest błyskawiczna rejestracja. Zapraszamy!

Jak może zauważyliście, wraz z nowinkami na stronie pojawiło się też nieco więcej reklam. Cóż, mam na utrzymaniu dwie domeny i serwer, który ma za zadanie sprostać obsłudze działu download (póki co - działa jak złoto, zobaczymy co będzie dalej ;)), a nieliczne kliki w te właśnie reklamy są jedynym (i oczywiście nie wystarczającym) źródłem finansowania tych inwestycji. Mam więc nadzieję, że wykażecie się wyrozumiałością.

Co poza tym? Mimo nikłej frekwencji podczas ostatniego konkursu cały czas liczę, że znajdą się wśród czytelników osoby które zechcą wzbogacić stronę nie tylko bierną obecnością. ;) Na wszelkie przejawy tekstowej aktywności, czy choćby uwagi, co na stronie poprawić itd. czekam niestrudzenie pod adresem mailowym:

redakcja[małpa]cities-in-motion.pl

I to by było na tyle. ;-) Z komunikacyjnym pozdrowieniem,
Tadeo

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (0):
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u