Nick:
Hasło:
NEWS
Cities in Motion: U.S. Cities - nowe DLC nadchodzi!
Dodano: 19:11 5 stycznia 2012
Nowy dodatek lada dzień w sprzedaży! Co nowego dostaniemy tym razem?

Colossal Order, twórcy Cities in Motion przedstawili dziś graczom zapowiedź nowego DLC do gry - U.S. Cities. Prace nad rozszerzeniem zdają się być zaawansowane - pojawi się ono w dystrybucji cyfrowej już 17 stycznia.

Do naszej dyspozycji oddane zostaną dwa nowe miasta Nowy Jork i San Francisco. Poza tym - otrzymamy nową kampanię, środki transportu, pojazdy i budowle. Zobaczcie zresztą sami krótki trailer udostępniony przez producenta:Oto opinia użytkownika qamila umieszczona na naszym forum:
Poza miastami i budynkami, co jest na pewno ciekawe ale dostępne też w darmowych modach, pojawią się dwa nowe systemy transportu: trolejbusy i Cable Car. Cable Car nie różniłby się niczym od standardowego tramwaju, gdyby nie fakt dodania sieci trakcyjnej której w przypadku cable cara nie będzie, ale będzie w trolejbusach i, miejmy nadzieję, tramwajach. Wtedy do pełni szczęścia zabraknie mi jeszcze tylko jednotorowych tras...
Trzeba jednak przyznać, że sieć wygląda tragicznie - słupy są bardzo dziwne, w dodatku stoją na środku drogi. Oby to zostało poprawione do czasu wydania DLC.


I Ty podziel się z nami opinią na forum!

Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (3):
james.p napisał o 17:03 9 stycznia 2012
"dostępne też w darmowych modach, pojawią się dwa nowe systemy transportu: trolejbusy i Cable Car." Chętnie dowiedziałbym się jak nazywają się te mody/skąd można je pobrać :)
qamil napisał o 13:56 10 stycznia 2012
Poza miastami i budynkami, co jest na pewno ciekawe ale dostępne też w darmowych modach - do tego się odnosiłem, więc zdanie wyrwane z kontekstu. Choć prawda, średnik by to widoczniej rozdzielił.
was38 napisał o 18:08 18 stycznia 2012
Ten dodatek jest obarczony kilkoma błędami. Trolejbusy poruszają się również poza drogą, jedna z misji jest nie do przejścia. Należy się spodziewać w najbliższym czasie ujrzy światło dzienne patcha usuwający błąd z scenariusza. Jedyny plus jaki dostrzegam tego dodatku to 2 nowe systemy transportu oraz wiele nowych budynków.
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u