Nick:
Hasło:
NEWS
CiM 2 Dzienik dewelopera #6 - Multiplayer
Dodano: 12:05 9 lutego 2013
Jedną z największych różnic wyróżniającą drugą część Cities in Motion od pierwszej jest tryb gry wieloosobowej. W pierwszej części brakowało multiplayera i wielu graczy prosiło nas, aby dodać taki tryb w przyszłości. Zwykle tryb gry wieloosobowej nie jest powszechny w symulacji, ponieważ mają tendencję do gry jednoosobowej z celem ?pokonania gry?. Czuliśmy, że nasza gra może uzyskać wiele korzyści z multiplayerem, zwłaszcza gdy ?przejście gry? jest możliwe w trybie wieloosobowym. W ten sposób stworzyliśmy dwa rodzaje gry wieloosobowej: kooperacji i konkurencji.

W kooperacji możesz grać z maksymalnie trzema przyjaciółmi, wszystkie działania odbywają się w ramach tej samej firmy na dużej mapie. Budowa ogromnej sieci jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza z przyjaciółmi. Duże mapy z wielu obszarach zapewniają dużo miejsca dla wielu osób grających jednocześnie.

Wraz z trybem kooperacji zaprojektowaliśmy tryb konkurencji dla graczy chcących zmierzyć swoje umiejętności przeciwko konkurentowi. W tym trybie można wybrać cele przy użyciu wbudowanych suwaków. Opcje do wyboru zawierają ograniczenia czasowe, jeśli chcesz grać w szybkim tempie lub osiągnąć docelową wartość firmy. Jeśli wybierzesz oba cele - gra kończy się gdy jeden z nich zostanie osiągnięty. Można również grać z jednym celem lub bez celu w ogóle, jeśli chcesz grać w ?piaskownicy?. Gra zespołowa jest dostępna dla obu trybów, a kooperacja i konkurencja są przeznaczone dla maksymalnie sześciu graczy.

Głównym celem gry w trybie konkurencji jest zawsze staranie się być lepszym od przeciwnika. W grze zespołowej można porozumiewać się ze swoim zespołem za pośrednictwem czatu (lub czatu głosowego), aby wiedzieć, kto co będzie robić. Mapy mają wiele obszarów, więc można przypisać dla każdego gracza poszczególny obszar, lub pozostawić jeden by pokrzyżować plany przeciwnikom, podczas gdy inni będą budować. Ponadto oddzielenie graczy od rodzajów transportu, może być również interesujące.

Mamy nadzieję, że wielu z was jest szczęśliwa, aby skorzystać z trybu wieloosobowego zaraz po przemierzę gry! To wielki postęp, nie sądzisz?


Zaloguj się lub zarejestruj by dodać swój komentarz!

Komentarze (0):
NEWSY
Premiera CSL już 10 marca
Premiera gry już niespełna za 2 tygodnie. Do wyboru są dwie edycje: standardowa lub delux.
Cities: Skylines zapowiedziane
W dniu wczorajszym na targach Gamescom 2014 Paradox Interactive ujawnił nową produkcję Cities: Skylines.
15 sierpnia
Cities In Motion 2: European Vehicle Pack DLC
Po długim czasie oczekiwania doczekaliśmy sie kolejnego DLC. Tym razem będzie to 5 pojazdów europejski w skłąd których wchodzą 2 autobusy, tramwaj i 2 składy metra.
Players Choice Vehicle Pack - premiera 17.06.2014
Players Choice Vehicle Pack to DLC do Cities In Motion 2, zawierające pięć nowych środków transportu, wybranych przez graczy drogą głosowania. Rozszerzenie zawiera: tramwaj Tatra 4m, pociąg metra Capi
12 czerwca
Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities. Przecena na CIM1 & CIM2 wraz z dodatkami
Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy \\\"jedynkę\\\" i \\\"dwójkę\\\" oraz wybrane DLC ? wszystkie gry objęte ofertą są dostępn
ARTYKUŁY
e-SimCity.pl - polski fansite serii Sim City! EuroTruck-SIM.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2
SONDA
Czy kupiłeś/kupisz drugą część Cities in Motion?
Tak, kupiłem/kupię od razu w chwili premiery 44%
Tak, planuję niebawem kupić 15%
Kupię, gdy nieco stanieje 17%
Nie zamierzam, ukradłem piracką wersję 11%
W ogóle nie zamierzam grać w CiM2 13%
Łącznie głosów 256
Zaloguj się lub zarejestruj, by oddać głos
© 2011-2012 Cities-in-Motion.pl gfx by LESZ3u